Erkek

2015 Erkek Giyim Modası Analizi

Artık modanın sadece kadınlar değil erkekler için de hayati önemi olduğuna inananlardansanız yeni bir yıla hazırlandığımız bu dönemlerde 2015 erkek giyim modası hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler var.

2015 beyler için şıklığın zirvede olduğu ve iddialı bir yıl olacak. Özellikle kendine güvenen ve cesareti yüksek olan beylerin 2015 yılı için ekoseli ceketler edinmesi onları diğerlerinden bir adım öne geçirecek. İtalyan kesim olarak da bilinen dar blazer ceketlerin ekoseli modellerini özellikle Mavi ya da Colin’s gibi spor şıklığın önde gelen markalarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Slim kesimlerin sıklıkla kullanılacağı 2015 erkek giyim modası içerisinde dar paça pantolonlar tıpkı 2014 yılında olduğu gibi kendine büyük yer bulacak. Kot ya da renkli kot modellerini tüm kot firmalarında bulabileceğiniz gibi daha klasik modelleri tercih etmek isterseniz Beymen ya da Kiğılı gibi sektörün önemli firmalarının mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz.

Derinin de sıklıkla kullanıldığı kış aylarında deri ceketsiz gezmek istemeyen beylerin yüzü 2015 yılında gülecek. Derimod, Desa gibi deri üzerine çalışan markalarda kolaylıkla bulabileceğiniz spor kesim deri ceketler ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Bir Cevap Yazın

.

Contact

E-mail: [email protected]
Phone: 0554 437 4186 - 0541 923 1997
Pinterest: magazinearth
İnstagram: mgzearth

%d blogcu bunu beğendi: