Moda Trendleri

Ne Giyeceğim Krizi

Sen de sabah dolabın önünde dakikalarca çaresizce bekliyor musun? Ya da geceleri ertesi gün ne giyeceğini düşünürken uykuların kaçıyor mu? Yanıtın evet ise gel birlikte karar verelim, hayır ben o kadar delirmedim diyorsan yine de oku kardeşim belki bir yardımımız dokunur.

Geldik mart’ın ikinci haftasına, bahar geldi derken dengesiz hava koşulları hevesimizi kursağımızda bıraktı. Ne giyeceğim? Ceket alsam mı? Atkı taksam mı? Güneş var ince bir gömlekle mi yetinsem derken kafamız oldukça karıştı. Sana dolabında bulundurman gereken anahtar parçalardan bahsedeceğim.

Alt gruptan başlayacak olursak yırtık kotları dolaptan eksik etmeyin derim ben. Üstüne beyaz t-shirt’ü de geçirdiniz mi iş tamamdır. İstersen üstüne triko hırka alarak yumuşak günlük bir görüntü elde edebilirsin. Yok ben her daim asi ve dikkat çekici olmak istiyorum diyorsan deri ceketini alabilirsin.

Siyah pantolon. Evet! Kararsız kaldığın bir gün hiç düşünmeden siyah pantolonunu al eline üstüne ne giysen uyacaktır zaten. Risksiz ve rahat bir seçim. Velev ki sabah mutlu uyandın o zaman farklı olup dikkat çekmenin tam sırası!

Renkli bir pantolon giy! Sen de kırmızı ben diyeyim yeşil. Altta renk kullandığımız için üst bölge seçimimiz sade olmalı. Siyah, beyaz ya da gri giyebilirsin, seçim senin. İspanyol paça pantolon, yüksek bel kotlar ile seçeneklerini artırabilirsin artık gerisi senin tarzına kalmış.

Üst gruba geçiyoruz ve ben beyaz t-shirt eksik etmeyin diye haykırmak istiyorum. Çünkü her şeyin üstüne cuk oturuyor. Çok klasik bir eteği bile günlük giyilebilecek hale getirebilecek potansiyele sahip bu lokumu dolabımızın en görünür kısmında muhafaza ediyoruz kızlar.

Siyah triko kazak. Şahsen ben ne giyeceğim konusunda kararsız kaldığım zaman alıyorum siyah ince kazağımı, altına da yüksek bel kotumu geçiriyorum bir boyunluk taktık mı tamamdır. Beyaz gömlek de tıpkı t-shirt gibi olmazsa olmazlardan beyaz yoksa açık mavi de olur. Kotun üstüne giyersen günlük görüntü, kumaş pantolonun üstüne giyersen de şık bir görüntü elde edersin.

Gömlek konusuna değinmişken kot ve oduncu gömleklerle tarzını yaratabilirsin. Sana birkaç fotoğraf bırakıyorum örnek olarak. Bakalım hanım kızlarımız nasıl havalı olmuşlar?

Diyelim ki son dakika daveti aldın. Arkadaşının doğum günü partisi var. Ne giyeceksin kararsızsın. Eğer dolabında siyah bir elbisen varsa hiç düşünme onu giy. Çünkü siyah elbisenin diğer adı can kurtarandır. Boynuna şık gösterişli bir kolye tak, kolye yoksa ışıltılı küpeler ile de gecenin yıldızı olabilirsin.

Yukarıda bahsettiklerim çok genel, kilit diyebileceğimiz parçalardı. Tabii herkesin tarzı farklıdır, elbet katacağın aksesuarlarla, giyeceğin ayakkabılarla daha dikkat çekici olabilirsin. Her şey senin elinde!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: