Moda Trendleri

2017 İlkbahar-Yaz Modası Bayan Jean-Kot Trendleri

Her yıl ve her sezonun trend parçaları arasında olan denim, bu yıl ilkbahar- yaz sezonunda da trendliğini de devam ettiriyor.

Trend jeanler yine gardıropların yıldızı olmaya devam ediyor. Jean pantolon, gömlek, ceketlerin yanı sıra bu sezon uzun jean etekler de ön plana çıkıyor.

Çeşitli jean modellerine birçok marka ve tasarımcı koleksiyonlarının defilelerinde görüldü. 2015 İlkbahar- yaz sezonunun bayan jean trendlerini sizler için derledik.

Denim Çeşitleri

Boyfriend ve skinny jeanler, yamalı, yırtık ve gölgeli geçişli modellerin ön planda olduğu bu sezona düz net denimler de dahil oluyor. Düz ve tek renk, geçişsiz modeller yeni sezonda daha çok görülecek. Ayrıca yine skinny jean, boyfriend jean gibi modeller ayrıca yama ve yırtık modeller, taşlanmış ve renk geçişli jeanler bahar havalarında hafiflik sağlayacak.

Baştan Aşağı Jean

Yeni sezonda baştan aşağı beyaz trendliğine, yine baştan aşağı kot trendi de ekleniyor. Birden çok kot parçaları bir arada giymek, karışık havasıyla birlikte şıklığınızı ön plana çıkartacak. Kot gömlek, ceket ve pantolonları bir arada kombinleyerek rahat ve trend bir tarz yakalayabilirsiniz.

Kot Uzun Etekler

Kot şeklindeki uzun etekler ile denim modasının keyfine varabilirsiniz. Mini ve mazi boy denim etekler özellikle bahar aylarında oldukça trend olacak.

Denim Formları

Kot pantolonlar bu sezon yine oldukça zengin formlarda karşımıza çıkıyor. Geniş jeanler, skinny modeller, kısa paçalar, düşük, normal ve yüksek bel formlar ile çeşitli tercihler sunuyor.

Denim Renkleri

Bahar sezonunda açık renk denimler ön planda olurken, koyu renkteki denimler de trendliğini devam ettirecek. Taşlanmış modeller, geçişli renkler, yamalı modellerin haricinde diğer renklerde de jeanler giyilebilecek.

2015-ilkbahar-yaz-jean-kot-modelleri-7 2015-ilkbahar-yaz-jean-kot-modelleri-4 2015-ilkbahar-yaz-jean-kot-modelleri-3 2015-ilkbahar-yaz-jean-kot-modelleri-2 2015-ilkbahar-yaz-jean-kot-modelleri-1

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: