Erkek

2017 Bayan Giyim Modası Analizi

2015 yılı 2014 yılından keskin çizgilerle ayrılan bir moda yılı olacak. Bayanlar için çok daha feminen hatların kullanıldığı tasarımlar yavan yavaş vitrinlerde yerini almaya başladı.

Elbiseler: İşlemeli ve taş detaylı gece elbiseleri son derece trend. Günlük elbiselerde yaka detayları ve digital renk baskılarını görmeniz mümkün. Özellikle tek parça uzun ve bol elbiseleri sıkça göreceksiniz. Gri, yeşil, sarı ve mavi sıkça karşılaşacağınız renkler arasında.

Kabanlar: Kabanlar raflardan çıktı ve yeniden moda. Özellikle boyun kısmında kürk detaylar büyük dikkat çekiyor. Kaban üzerinde saten detaylar kullanan tasarımcılar da var. Dize kadar ya da bileklere kadar kabanlar tercih etmeniz ise önemli. Bordo, siyah ve kahve tonları kabanlarda en çok tercih edilen renkler diyebilirim.

Etek, elbise, tulum ve pantolonlarda sıkça asimetrik kesimler görmeniz mümkün. Bu yıl bütün kıyafetler keskin hatlardan oluşan bir moda akımı etkisinde.

Ayakkabı ve aksesuarlarda ise iddialı parçalar ön planda. Uzun streç çizmeler, taş ve zımba detaylı tek renk çantalar bütün kadınların hoşuna gidecek.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: